Маршрут траурної процесії-прощання з Володимиром Герасимчуком

Сьогодні, орієнтовно о 12:00, прибуде до Вараша транспорт із тілом загиблого Героя Володимира Леонідовича Герасимчука.

29 червня, житель Вараша, 46-річний солдат Володимир Леонідович Герасимчук – водій кулеметного взводу 2-го механізованого батальйону 33-ої окремої механізованої бригади, потрапив під мінометно-танковий обстріл біля с.Роботино Токмацької громади Запорізької області.

bc51c72b 5f1e 49ba 9368 3d801be21ced

Спочатку поминальна хода пройде від стели на в'їзді у місто до будинку на вулиці Шевченка, 3 (с.Стара Рафалівка, котеджі). Після літії труну з тілом Героя буде доправлено транспортом до Автовокзалу. Звідти проспектом Т.Шевченка траурна процесія поверне на вул.Степана Бандери і далі дворами до будинку мікрорайон Будівельників 7Б.

Після прощання біля під'їзду хода пройде дворами до вул.Набережна і до Свято-Михайлівського храму. Після поминальної служби хода вирушить вул.Героїв Майдану і пройде вул.Лесі Українки до світлофору.

Поховають нашого Захисника на Алеї Героїв кладовища у с.Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!