У Вараській громаді плавці долатимуть 1 милю з вірою у ЗСУ

4-6 серпня 2023 року на території Вараської громади відбудеться IX Всеукраїнський турнір із плавання на відкритій воді "Біле озеро". Цьогоріч змагання міститимуть благодійну складову, гасло заходу – "Пливу з вірою в ЗСУ!"

Запливи спортсменів категорії "Мастерс" та дітей заплановані на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу Рівненської АЕС "Біле озеро" 5 серпня. Дистанція, яку необхідно подолати – 1 миля (1650 м).

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу ЗСУ. Стартовий внесок для осіб до 20 років – 200 грн, від 20 років – 500 грн, старше 70 років – донат не обов’язковий. Для всіх учасників заходу організатори  – РАЕС, Первинна профспілкова організація Енергоатома – виготовлять пам’ятні медалі, а кращих спортсменів відзначать почесними дипломами та цінними призами від спонсорів.

Організаційні питання та попередні заявки для участі надсилайте у viber або telegram Олександра Савчука за телефоном: 067-765-27-58.
photo 5206201890281474292 y

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!