Рятувальники нагадують жителям Вараської громади про відповідальність за хибні виклики екстрених служб

Шановні громадяни! Пам’ятайте про те, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи хибний виклик, ви не тільки порушуєте закон, але й, можливо, ризикуєте життям інших людей. Поясніть дітям про можливу відповідальність за їхні вчинки!

Продовжити

Щодо моніторингу цін у Вараській громаді станом на 3 серпня

Із метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану, відповідно до розпорядження начальника Рівненської обласної військової адміністрації працівниками Відділу підприємницької діяльності та агросектору економіки Управління економіки та розвитку громади ВК ВМР періодично здійснюється моніторинг цін на визначений перелік товарів.

Продовжити

"Ти як?": що робити з нав'язливими думками

Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?" розповідає як боротися з нав'язливими думками. Адже вони завжди виникають нізвідки, витісняючи все інше. Особливо, в сьогоднішніх реаліях, коли ми всі потерпаємо в тій чи іншій мірі від війни та її наслідків.

Продовжити

Як вберегтися від мобільного шахрайства – алгоритм дій

Мобільний телефон став для людей дуже зручним та корисним аксесуаром, але також може бути ефективним засобом вимагання шахраями грошей. Тож якщо дотримуватися основних правил безпеки при спілкуванні з телефонними шахраями або підозрілими людьми, можна уберегти себе від втрати коштів. Обов’язково перевіряйте достовірність інформації, перед тим як вчиняти якісь дії.

Продовжити