Інформація про управителів та вартість обслуговування кв.м. у багатоквартиних будинках м.Вараш

За результатами конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, відповідно до рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 27.08.2021 №275 "Про призначення управителів багатоквартирних будинків у місті Вараш" із переможцями конкурсу укладено договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком:

Продовжити

Фальсифікація довідок про вакцинацію: кримінальна відповідальність за видачу та використання підробленого документа

Торгівлею довідками про стан здоров’я українців не здивуєш. Чимало сайтів пропонують повний спектр послуг з виготовлення таких документів: від фейкового лікарняного до довідки від нарколога та психіатра.

Продовжити

Впорядкування вуличної стихійної торгівлі

Питання припинення несанкціонованої торгівлі в м.Вараш перебуває на постійному контролі. Спеціалістами управління безпеки та внутрішнього контролю спільно з працівниками районного відділу поліції постійно проводяться спільні рейди у місцях стихійної торгівлі.

Продовжити

Інформація щодо кількості пожеж і завданих збитків із початку 2021 року

Вараське районне управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області інформує про те, що впродовж поточного періоду 2021 року на території Вараської міської територіальної громади зареєстровано 13 пожеж, проти 5 за аналогічний період минулого року.

Продовжити