Щодо коригування діючого тарифу на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води

Інформація щодо коригування діючого тарифу на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води

Комунальне підприємство "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради повідомляє про коригування діючих тарифів на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018р №130 "Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності".

Основні причини коригування діючих тарифів є збільшення ціни на покупну воду з 14,34 грн/м3 з ПДВ до 17,58 грн/м3 з ПДВ згідно з рішенням виконавчого комітету Вараської міської ради №349 від 26.10.2021р. "Про встановлення тарифів для ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ" на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення з 01.01.2022 року" та збільшення витрат на оплату праці внаслідок зростання розміру прожиткового мінімуму та дотримання норм Галузевої угоди, Колективного договору підприємства і відповідно збільшення витрат на сплату єдиного соціального внеску з 01.01.2022 року.

Розмір діючих та скоригованих тарифів на 2022 рік для Комунального підприємства "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради на послугу постачання теплової енергії та послугу постачання гарячої води

№з/п

Найменування

Одиниця виміру