До уваги! Змінено розміри адміністративних зборів

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 січня 2017 року змінено розміри адміністративних зборів.

Частиною 3 статті 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр» (із змінами відповідно до Закону від 06.12.2016 року №1774-VІІІ) визначено, що за надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається адміністративна послуга.

Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2017 року встановлений в розмірі 1600 гривень.

Таким чином, для розрахунку вартості адміністративного збору слід застосовувати величину 1600 гривень.

У зв’язку з наведеним, Управлінням Держгеокадастру прийнято наказ від 11.01.2017 №1-од «Про внесення змін до наказу Управління Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області від 22.03.2016 №10-од», яким внесено зміни до пункту 11.2 графи 3 «Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу»  Інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються Управлінням Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області.

Враховуючи вищевикладене розмір плати за надання відомостей з Державного земельного кадастру з січня 2017 року становлять:

1. За витяг з Державного земельного кадастру про

земельну ділянку - 80 гривень;

обмеження у використанні земель - 88 гривень;

землі в межах адміністративно територіальних одиниць - 96 гривень.

2. За довідку, що містить узагальнену інформацію про землі (території) - 96 гривень.

3. За викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової  карти - 48 гривень.

4. За виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення - 208 гривень.