Соціальна та професійна адаптація учасників АТО

Учасники антитерористичної операції мають можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у вищих і професійно-технічних навчальних закладах, автошколах ТСОУ області за бюджетною програмою «Заходи з психологічної реабілітації, соціальноїі професійної адаптації учасників антитерористичної операціїі забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно - курортним лікуванням», яка об’єднує, зокрема, такі напрями використання бюджетних коштів:

1. Здійснення заходів з психологічної реабілітації учасників АТО.

2. Здійснення заходів з соціальної та професійної адаптації учасників АТО.

3. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.

Учасники антитерористичної операції, які бажають отримати послуги за зазначеною програмою мають звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

Інформацію про навчальні заклади можна отриматиу відділі праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за адресою: м-н Будівельників 1, каб.8-9 або за телефоном 2 38 15

За інформацією щодо отримання послуг з психологічної реабілітації та санаторно-курортнго лікуванням звертайтесь до відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці за адресою: м-н Будівельників 1, каб.3,4 або за телефонами 2 44 80, 2 34 08.

Управління праці та соціального захисту населення

виконавчого комітету Кузнецовської міської ради