Статистичні дані ДРАЦС за лютий

По Кузнецовському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за лютий 2017 року зареєстровано 42 народження, з них 23 дівчаток та 18 хлопчиків. Одне мертвонароджене дитя.

Найбільш вживані у лютому імена – Артем, Матвій, Анна та Софія. Рідковживані імена - Захар, Артемій, Кіра, Сарра та Маргаріта.

Віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини можна безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в пологовому будинку Варашської СМСЧ №3 такою послугою скористалось 16 батьків новонароджених діток.

Шлюбів зареєстровано 21, з них 17 громадян іногородніх (з них чотири скорочених реєстрацій шлюбу в зв’язку з вагітністю нареченої).

Розірвань шлюбу – 4, з них 3 по спільній згоді подружжя та 1 по рішенню суду. З 1 жовтня 2016 року відмітки в паспортні документи не ставляться, в зв’язку зі змінами в Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Зміна імені фізичної особи – 3. Смертей - 20.

Начальник Кузнецовського міського відділу ДРАЦС О.Комаринська