До уваги батьків! Інформація щодо оздоровлення дітей у 2017 році

Наближається літній сезон оздоровлення та відпочинку дітей. Відділ у справах сім’ї та молоді Вараської міської ради повідомляє про початок формування списків дітей, мешканців нашого міста, для організації літнього відпочинку та оздоровлення.

Цьогоріч за бюджетні кошти мають можливість оздоровитись діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також обдаровані та талановиті діти.

Тож тим батькам, які ще не встигли написати заяву для отримання путівки на оздоровлення і відпочинок, необхідно звернутися в Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Вараської міської ради: каб. №1-105.

Путівки розподілятимуться серед наступних категорій (при умові наданих підтверджуючих документів):

-      діти-сироти;

-      діти, позбавлені батьківського піклування;

-      бездоглядні та безпритульні діти;

-      діти-інваліди;

-      діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи;

-     діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

-     діти з малозабезпечених сімей;

-     діти з багатодітних сімей;

-      діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

-     діти внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій;

-      діти, які перебувають на диспансерному обліку;

-    талановиті та обдаровані діти — переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання;

-     лідери дитячих громадських організацій;

-     учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд.

Для більш детальної інформації звертайтесь за тел.: 2-15-45