Статистичні дані ДРАЦС за квітень місяць 2017 року

По Кузнецовському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за даний період зареєстровано: народжень – 42, з них 23 дівчаток  та  19 хлопчиків, дві пари двійнят.

Найбільш вживані імена – Богдан, Святослав, Марта, Поліна.

Рідковживані імена -  Нікіта, Платон, Ельдар, Еріка, Міра, Божена, Ніка.

Вперше в родинах народилось 16 діток, вдруге – 19 діток, збільшилось багатодітних родин, а саме втретє народилось 5 дітей, четверта –1 дитина, вшосте -1 дитина.

Віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини можна безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в пологовому будинку Вараської СМСЧ № 3. Такою послугою скористалось 20 батьків новонароджених діток.

Шлюбів – 20, з них 10 громадян  іногородніх виявили бажання зареєструвати шлюб в нашому місті, два скорочення реєстрації шлюбу, в зв’язку з вагітністю нареченої.

Розірвань шлюбу –  1 з них 1 по спільній згоді подружжя, з 01 жовтня 2016 року відмітки в паспортні документи не ставляться, в зв’язку зі змінами в Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Зміна імені фізичної особи – не було.

Смертей - 19.

Начальник відділу О.Комаринська