JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/news/po

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news/po

Вараш: вогнеборці ліквідували пожежу на балконі дев’ятиповерхового житлового будинку

10 травня о 00:10 до Служби порятунку міста Вараш за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу на балконі восьмого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку за адресою: місто Вараш, мікрорайон Вараш, 20. За вказаною адресою негайно було направлено два чергових відділення з 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

По пожежній автодрабині вогнеборці подали на гасіння один водяний ствол. Вже о 00:16пожежа була локалізована, а о 00:55 повністю ліквідована. Вогонь не встиг поширитися по усій площі балкону та перекинутися на житлову кімнату квартири.

{gallery}po{/gallery}

Вогнем пошкоджено пластикову вагонку, частину віконної рами балкону, лінолеум та жалюзі. До гасіння було залучено дві одиниці техніки ДСНС та 5 рятувальників.Ймовірною причиною виникнення пожежі являється – необережність під час куріння.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС