До відома власників домашніх тварин!

Відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради нагадує, що особи, які утримують собак, котів, та інших тварин зобов’язані дотримуватись вимог Правил благоустрою території міста, які затверджені рішенням міської ради від 30.04.2014 року №1232, правил громадського порядку, норм співіснування, ветеринарних норм та санітарно-гігієнічних норм експлуатації жилих приміщень.

Чимало мешканців і далі ігнорують правила вигулу собак та котів. У Вараші відсутня культура вигулу домашніх тварин. Мешканці обурені, тому що місто дуже забруднене фекаліями чотирилапих. У парках, скверах, дитячих майданчиках, громадських місцях категорично заборонено вигулювати собак.

Згідно Правил благоустрою території міста чітко визначені місця для вигулу собак, а саме: лісопаркова зона, ліс Ювілейний, зона Набережної, район Хомецької гори.

У випадках порушень Правил благоустрою території міста, особи, які їх порушують будуть притягатись до адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП.

Будьмо цивілізованими, дотримуймося правил та поважаймо один одного!