Реєстрація громадської організації

Якщо Вам потрібно здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи, Ви можете надіслати усі необхідні документи для попередньої їх правової експертизи об’єкта державної реєстрації за місцезнаходженням громадської організації, заповнивши усі необхідні поля на порталі «Он-лайн будинок юстиції».

Відповідно до абзацу 2 пункту 5 Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 09.02.2016 № 359/5 державна реєстрація громадських формувань, символіки громадських формувань у випадках, передбачених законами, проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами в межах повноважень, визначених Законом. Перелік документів, які подаються для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи, відповідно до частини першої статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-ІV (у редакції від 01.01.2016):

1. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи
  2. Документ, що підтверджує створення громадського формування (протокол установчих зборів, з’їзду, конференції) (скан-копії)
  3. Відомості про керівні органи громадського формування (скан-копії)
  4. Установчий документ юридичної особи (статут, положення) (скан-копії)
  5. Реєстр громадян, які брали участь в установчому з’їзді (конференції, зборах) (скан-копії)