Акція "Милосердя"

Шановні мешканці міста!

На сьогоднішній день актуальними питаннями залишаються проблеми людей похилого віку, осіб з інвалідністю, та інших соціально незахищениих верств населення.

Тому з 1 вересня по 17 жовтня 2018 року обласна організація Товариства Червоного Хреста України проводитиме акцію «Милосердя», присвячену Міжнародному дню людей похилого віку та Міжнародному дню боротьби з бідністю. Акція направлена на надання адресної матеріальної допомоги даній категорії громадян, під час якої районні та міські осередки Товариства Червоного Хреста будуть збирати продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, предмети першої необхідності.

Організація Товариства Червоного Хреста звертається до всіх небайдужих взяти участь у вищезазначеній акції та підтримати тих, хто цього потребує.

Контактна особа у м. Вараш – Чміль Катерина Василівна, тел. 096 7528561

Контактна особа у Рівненській області – Соколенко Володимир Петрович, тел. 0 (22) 635 487.