До уваги керівників та бухгалтерів установ і підприємств міста.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, що наказом Міністерства соціальної політики Українивід 22.06.2018р. №928 «Про затвердження типових форм документів» з метою ефективного планування та контролю за цільовим використанням бюджетних коштів у межах виконання бюджетної програми КПКВК 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» було затверджено такі типові форми документів:

• Звіт про виплату компенсацій, допомоги та надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, «7 ВК»(форма № 1);
  • Паспорт даних підприємства, працівники якого отримують компенсаційні виплати та допомогу, пов’язані із заробітною платою, згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (форма № 2);
  • Розрахунок видатків, пов’язаних із виплатою компенсацій та допомоги і наданням пільг, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (форма № 3).

За рекомендаціями щодо заповнення та подання звіту та розрахунку звертатись у відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (кб.111-112) або за телефоном 2 38 21.