Відбір кандидатур від громадських організацій

Інформація щодо добору кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу комісії з проведення конкурсного добору на посади директорів Кузнецовської міської публічної бібліотеки, Кузнецовської міської бібліотеки для дітей, центру дозвілля

З метою виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради формує комісію, яка на конкурсних засадах призначатиме директорів Кузнецовської міської публічної бібліотеки, Кузнецовської міської бібліотеки для дітей, центру дозвілля.

До складу даної комісії ввійдуть представники громадських організацій.

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 11.07.2016 подає до відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради на паперових та електронних носіях:

1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, до листа додаються  заява та анкета;

2) копію статуту громадської організації, завірену належним чином.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.

Дата проведення жеребкування – 18.07.2016

Адреса   відділу   культури: 34400,  м.Вараш, м-н Перемоги, 23, e-mail: kultura5@ukrpost.uа

Відповідальна особа:   Федорчук Валентина Михайлівна, тел. 3-75-03, 2-40-22

Примітка:

Взірець заяви та анкети розміщено на сайті Кузнецовської міської ради в розділі Офіційна інформація.  Детальніше ознайомитись з Положенням про порядок призначення керівника закладу культури та Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури можна на офіційному сайті Кузнецовської міської ради (розділ Управління та відділи > Відділ культури ), сайті Кузнецовської міської публічної бібліотеки та сайті Кузнецовської міської бібліотеки для дітей.