Вступна кампанія до навчальних закладів системи ДСНС України – 2019

Вараський міський сектор інформує про те, що Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади ДСНС України.

Відбір проводиться до:

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до Вараського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: м. Вараш, вул. В. Правика, 1, телефон для довідок: (03636) 2-50-21 або до відділу роботи з персоналом Головного управління ДСНС у Рівненській області за адресою: м. Рівне,    вул. Полуботка, 37, телефон для довідок: (0362) 69-55-16.

Правила прийому до ВНЗ ДСНС України у 2019 році, розміщені на веб-сайтах відповідних навчальних закладів.

Вараський міський сектор

Головного управління ДСНС