• Офіційна інформація

Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області

За результатами проведеного конкурсу, комісією управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, надано директору Вараського інклюзивно-ресурсного центру висновок щодо результатів конкурсного відбору на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру.

Відповідно до рішення конкурсної комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради по проведенню конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області, протоколу № 2 від 16.02.2021 року, за результатами вивчення поданих документів кандидатів на конкурс, письмового іспиту та проведеної співбесіди з кандидатами на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру - КОЦАР Катериною Ігорівною, СТЕЦІВ Катериною Тарасівною, ВЕРЕМЧУК Оленою Миколаївною, ХОНДОКОЮ Ольгою Андріївною, БОЙКО Аллою, конкурсна комісія ухвалила таке рішення:

1. Рекомендувати директору Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області ШАБЛЕВСЬКІЙ Н.М. призначити на посади педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру, як таких, що перемогли у конкурсі, таких осіб:

- КОЦАР Катерину Ігорівну рекомендовано призначити на посаду практичного психолога;

- СТЕЦІВ Катерину Тарасівну рекомендовано призначити на посаду практичного психолога;

- БОЙКО Аллу Юріївну рекомендовано призначити на посаду вчителя-логопеда;

- ХОНДОКУ Ольгу Андріївну рекомендовано призначити на посаду вчителя-реабілітолога.

2. Рекомендувати директору Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області ШАБЛЕВСЬКІЙ Н.М. зарахувати до кадрового резерву ВЕРЕМЧУК Олену Миколаївну на посаду практичного психолога Вараського інклюзивно-ресурсного центру.