Повідомлення про реєстрацію колективних договорів

Упродовж липня – вересня 2016 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради здійснено повідомну реєстрацію змін до колективних договорів наступних підприємств :

-         ТзОВ «Фірма «Скорпіо Лімітед»

-         КП «Міські електричні мережі»;

Водночас звертаємо увагу, що відповідно до законів України „Про колективні договори і угоди”, „Про соціальний діалог в Україні” між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців в особі Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок в особі Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України підписано Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки.

З дня набрання чинності цією Угодою, тобто з 23 серпня 2016 року  втрачає чинність Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010–2012 роки.

Відтак, якщо ваше підприємство входить до організації роботодавців, яка є  підписантом Генеральної угоди, гарантії в колективному договорі мають бути не нижчими за ті, що закріплені в цій угоді (тобто колективний договір потребує перегляду).

Консультації щодо змісту колективного договору та процедури його укладання і реєстрації можна отримати у відділі праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, м - н Будівельників 1,  каб.8, або за  тел.2-38-15.