Про декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці

Управління Держпраці у Рівненській області пропонує суб’єктам господарювання подавати декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Для цього необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки (my.gov.ua) та замовити послугу через персональний кабінет

Така опція не вимагає використання чи встановлення додаткового програного забезпечення та значно спрощує процес подання відповідних документів.

Декларацію відповідності також можна подати на сайті Управління Держпраці у Рівненській області, натиснувши на головній сторінці на банер "Подати декларацій відповідності МТБ в електронному вигляді".

Для отримання консультації щодо подання та заповнення декларації в електронному вигляді звертатися до фахівців Управління Держпраці у Рівненській області за телефоном (0362) 63-62-26.