УВАГА ! Вносимо зміни до статутів громадських організацій!

До кінця поточного року усі громадські організації повинні внести необхідні зміни для того, щоб не сплачувати податки.

Наполегливо закликаємо громадські організації якомога швидше внести зміни до своїх статутів задля уникнення незручностей. Нагадаємо, це необхідно для можливості бути включеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Реєстрація змін відбудеться максимально просто лише у випадку, якщо громадські організації активізуються вже зараз та проведуть усі необхідні реєстраційні дії до середини грудня!

(0362)64-26-02

(0362)64-27-05

Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4а, 4 поверх (каб.411,412), адреса для листування: м. Рівне, вул. Замкова, 29.

Крім того, документи можуть бути подані через Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться: м.Кузнецовськ, майдан Незалежності, 2; тел. (03636) 2-23-73.