Щодо оформлення посвідчення особи громадянам без документів за кордоном

Урядом України запровадженно експериментальний проєкт щодо оформлення посвідчення особи на повернення в Україну громадянам без документів.

Від початку повномаштабного  вторгнення в Україну з тимчасово окупованих територій примусово агресори вивозять громадян України, які в багатьох випадках і досі перебувають за межами країни без документів. Відтак, родичі, які перебувають в Україні (діти, батьки, чоловік або дружина, повнорідні чи неповнорідні  брати/сестри) можуть звернутися із заявою для оформлення посвідчення до територіальних органів Державної міграційної служби України.

13245 724x0 3c211

В Рівненській області з цих питань можна звернутися до Управління Державної міграційної служби України, розташованого за адресою: вул.16 липня,6, м.Рівне.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!