• Офіційна інформація

Щодо виплаченої одноразової матеріальної допомоги учасникам заходів із забезпечення національної безпеки і оборони

Інформація щодо виплаченої одноразової матеріальної допомоги учасникам заходів із забезпечення національної безпеки і оборони.

На виконання Програми соціальної допомоги та підтримки мешканців Вараської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Вараської міської ради 15.12.2020 року №37 (зі змінами), Департаментом соціального захисту та гідності виконавчого комітету у травні 2023 року проведено виплату одноразової матеріальної допомоги учасникам заходів із забезпечення національної безпеки і оборони для 40 осіб по 5 000 гривень кожному на загальну суму 200 тис. грн.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!