Прес-реліз Варашського відділу поліції із 31.12.2016 по 03.01.2017

Протягом вихідних днів до Варашського відділу поліції надійшло 32 заяви та повідомлення.

Із них:

- тілесні ушкодження – 3;

- шахрайство  – 1;

- дорожньо-транспортні пригоди - 1;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, насильство у сім’ї,  пошкодження майна і т.п.) – 27.

У новорічну ніч до поліції надійшло 8 повідомлень про сімейні сварки та конфлікти у громадських місцях.

Два із правопорушень, зареєстрованих протягом вихідних, були кваліфіковані як кримінальні:

- за статтею 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Відомості до ЄРДР внесені на підставі заяви 32-річної місцевої жительки, якій вночі першого січня завдав тілесні ушкодження чоловік в квартирі за місцем спільного проживання;

- за статтею 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. 55-річну місцеву жительку другого січня ошукала невідома особа, яка в телефонній розмові представилася працівником служби безпеки банку, шляхом обману дізналась дані банківського рахунку, та викрала з нього 15 тисяч гривень.

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області