Формується список присяжних

Відповідно до подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області та згідно з вимогами статті 31 Кримінального процесуального кодексу України, статтей 63, 64, 65, 66, 67, 68 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у Кузнецовській міській раді проводиться робота щодо формування та затвердження у лютому 2017 року на сесії міської ради списку присяжних Кузнецовського міського суду Рівненської області.

Мешканців міста, які бажають бути присяжними Кузнецовського міського суду Рівненської області, просимо до 1 лютого 2017 року звернутися із відповідною заявою до Секретаріату міської ради (майдан Незалежності, 1, Секретаріат міської ради, 3-й поверх, каб.301).

Заява про включення до списку присяжних Кузнецовського міського суду Рівненської області, адресована Кузнецовській міській раді, повинна містити таку інформацію:

- прізвище, ім’я та по батькові кандидата у присяжні;

- адреса постійного місця проживання;

- згоду особи бути присяжним Кузнецовського міського суду Рівненської області;

- відсутності обставин, що унеможливлюють його участь у здійсненні правосуддя.

Заява повинна також містити згоду кандидата у присяжні на використання його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються:

- ксерокопії паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації проживання кандидата).