• Офіційна інформація

До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, розташованих на території міста та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради доводить до відома керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, розташованих на території міста та фізичних осіб -  підприємців, які використовують працю найманих працівників про формування груп для проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці та безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Навчання буде організовано по мірі формування груп  (дата, час та місце проведення будуть повідомлені додатково)

Лекції читатимуть кваліфіковані спеціалісти ДП «Рівненський експертно-технічний центр» та управління Держпраці у Рівненській області.

По закінченню курсу слухачі, які успішно здадуть іспит отримають посвідчення відповідного зразка та нормативні документи  для організації роботи.

Для прийняття участі в навчанні запрошуються працівники підприємств, відповідальні за охорону праці, керівники новостворених підприємств, підприємці, які використовують найману працю та не пройшли навчання з охорони праці та ті кому потрібно пройти повторне навчання (3 роки).

Заявки для участі можна надсилати на адресу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради майдан Незалежності 1, тел/ факс (03636) 21599, E-mail: sobes2@ukr.net

Контактний телефони: 2-38-15.

Контактна особа : Шевчук Ольга Анатоліївна - начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради