До уваги громадян!

Щодо послуги «Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1993 року) фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-ти річного віку» Ви можете звертатись у відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вараської міської ради за адресою: м.Вараш, майдан Незалежності, 2, каб. 1-105 (вхід з лівої сторони міської ради, 1-й поверх).

Контактні телефони: 2-23-73, 0673643746.

Повідомляємо про те, що відповідно статті 3 пункту 3.2 Наказу Міністерства внутрішніх справ України №320 від 13.04.2012 року «Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України» для вклеювання фотокартки при досягненні громадянином відповідного віку особа протягом місяця подає працівнику територіального підрозділу за місцем проживання паспорт і дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому нею віку.

Після закінчення передбаченого законодавством терміну подання документів для здійснення послуги необхідно звертатися безпосередньо до Варашського міського сектору управління державної міграційної служби (УДМС) України в Рівненській області за адресою: м.Вараш, вул. Правика, 5.