У яких випадках припиняється виплата соціальної допомоги?

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради інформує про внесення змін з 11 липня 2017 року постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 року №454 до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року № 250,

а саме, пункт 25 доповнено абзацом такого змісту: "виплата раніше призначеної соціальної допомоги припиняється: у разі припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу сім’ї, з причин, передбачених абзацами сімнадцятим (крім припинення реєстрації у разі працевлаштування самостійно), дев’ятнадцятим - двадцять другим підпункту 1 і підпунктом 2 пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. N 198 (Офіційний вісник України, 2013 р., N 26, ст. 859), з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центрів зайнятості".

У разі, якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою: майдан Незалежності, 1, або за телефонами: 24599, 22379.

Управління праці та соціального захисту населення

виконавчого комітету Вараської міської ради