• Офіційна інформація

Майже 2 тисячі адміністративних послуг надав ЦОП Варашського відділення Сарненської ОДПІ протягом січня- липня2017 року

У Варашському відділенні Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області (м.Вараш) функціонує Центр обслуговування платників (далі - ЦОП), у якому надаються адміністративні послуги, приймається звітність, приймається та реєструється вхідна кореспонденція, надаються усні консультації та ін.

Протягом січня- липня 2017 року  до працівників ЦОПу Варашського відділення Сарненської ОДПІ поступило 10624 звернень від фізичних та юридичних осіб. Фахівцями  ЦОПу надано 1941 адміністративних послуг. Найчастіше громадяни звертаються до Центру обслуговування платників з метою видачі їм реєстраційного номера облікової картки платника податків. Таку послугу протягом січня- липня 2017 року  отримали 1168 громадян. Також, значна кількість послуг стосується реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 250, реєстрації платника єдиного податку - 130, надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 99, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 108.

Варашське відділення Сарненської ОДПІ