У вересні в Вараші народилося 33 дитини

По Вараському міському відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області у вересні 2017 року зареєстровано 33 народження: 17 дівчаток та 16 хлопчиків.

Найбільш вживані імена – Олександр, Арсен, Олександра та Анна. Рідковживані імена - Глорія, Даяна та Домініка.

Вперше в родинах народилось 17 дітей, вдруге – 10 діток. Збільшилася кількість багатодітних родин, а саме: втретє народилось 4 дитини, вчетверте і вп’яте –по 1 дитині та одна дитинка стала у родині десятою.

Отримано 25 свідоцтв про народження безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в акушерсько-гінекологічному відділенні Вараської СМСЧ №3.

Шлюбів у вересні зареєстровано 25, з них 19 іногородніх громадян виявили бажання зареєструвати шлюб в нашому місті. Відбулося три скорочених реєстрації шлюбу у зв’язку з вагітністю нареченої. Вперше до шлюбу вступили 46 громадян, вдруге після розірвання шлюбу - четверо громадян.

Розірвань шлюбу у вересні було 4, усі по спільній згоді подружжя.

Зміна імені фізичної особи – 1. Смертей – 21.

Начальник Вараського міського відділу ДРАЦС

О.О.Комаринська