Статистичні дані відділу ДРАЦС за жовтень місяць

По Вараському міському відділу ДРАЦС за даний період зареєстровано народжень – 36, з них: 15 дівчаток та 21 хлопчик .

Найбільш вживані імена – Данило, Олександр, Вероніка, Діана.

Рідковживані імена -  Нікіта, Милан, Асель, Таіра .

Вперше в родинах народилося 16 діток, вдруге – 15 діток, збільшилось багатодітних родин, а саме втретє народилось 3 дитини, вчетверте–2 дитини.

Віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини можна безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в пологовому будинку Вараської СМСЧ №3 МОЗ України такою послугою скористалось 24 родини новонароджених діток.

Шлюбів – 25, все більше громадян, які зареєстровані в іншій місцевості бажають зареєструвати шлюб у нашому місті, в жовтні місяці таких громадян було 16, три скорочення реєстрації шлюбу, в зв’язку з вагітністю нареченої.

Розірвань шлюбу –  1, з них: 1 по спільній згоді подружжя,  з 01 жовтня 2016 року відмітки в паспортні документи про державну реєстрацію шлюбу та розірвання шлюбу не ставляться, в зв’язку зі змінами в Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Зміна імені фізичної особи – 1.Смертей – 20.

Начальник  О.О.Комаринська