Конкурс на службу в поліції

26 грудня 2017 року розпочався конкурс на службу в поліцію на вакантні посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції відділів та відділень ГУНП в Рівненській області.

Ознайомитись з вимогами до кандидатів на службу в поліції, необхідним пакетом документів, етапами відбору та іншою інформацією можна на офіційному сайті ГУНП в Рівненській області: www.rv.npu.gov.ua/uk, де потрібно заповнити онлайн анкету.

Подати заповнені електронні анкети на сайті ГУНП або Національної поліції України, а також надати необхідні документи можна до 09.01.2018.

За додатковою інформацією звертатися до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП: вул. М.Хвильового 2, м. Рівне або за номерами телефонів: (0362) 679-790, 067-362-40-80, 050-425-60-12.

Варашський відділ поліції ГУНП в Рівненській області