Щодо пільгового медичного обслуговування громадян

Управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради інформує, що громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1,2 3 та потерпілим дітям, відповідно до статей 20, 21, 22, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачені пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та позачергове (першочергове) зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів).

З цією метою з Рівненського обласного бюджету, бюджету міста Вараш було виділено кошти субвенції на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 300 200,00 грн.

Кошти субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до укладених трьохсторонніх договорів, будуть спрямовані ДП ДАК "Ліки України" аптека №7 у сумі 276 184,00 грн. на рік та зубопротезному відділенню поліклініки ДЗ «СМСЧ №3» МОЗ України" у сумі 24 016,00 грн. на рік.

За рахунок та в межах цих коштів постраждалі громадяни протягом 2018 року забезпечуватимуться в аптечних закладах - безкоштовними ліками за рецептами лікарів, у разі амбулаторного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також матимуть право на безкоштовне зубопротезування (без застосування дорогоцінних матеріалів) в зубопротезному відділенні поліклініки.

Перелік та координати аптечних і медичних закладів, які будуть надавати вищезазначені послуги у 2018 році.

Зубопротезне відділення поліклініки Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України" Коцюбинський Олександр Володимирович

м.Вараш,

м-н Перемоги, 23

(03636)2-21-30