До уваги громадян міста!

На виконання планових заходів регіональної координаційної групи АТЦ при Управлінні СБ України в Рівненській області на 2018 рік прийнято рішення про проведення 21-26 квітня поточного року тактико-спеціального навчання за темою: “Організація взаємодії сил та засобів різної відомчої належності, що залучаються до проведення антитерористичної/контрдиверсійної операції з пошуку та знешкодження ДРГ в оточенні РАЕС та по припиненню терористичного акту на особливо важливому об'єкті електроенергетики - ВП «Рівненська АЕС».

У цей період в місті можливе використання звукових сирен з сигналом «Увага всім!», пересування по місту спеціалізованої техніки та автомобільних колон тощо. Просимо жителів міста зберігати спокій, не піддаватись паніці та уважно слідкувати за повідомленнями та оголошеннями міської влади.

З повагою, тзп міського голови Ірина Шумра