Виплата компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за жовтень 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про надходження фінансування для проведення щомісячної виплатигромадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», за жовтень 2018 року.

А саме:

- щомісячної компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категоріям за жовтень 2018 року;

- одноразової компенсації за шкоду заподіяну здоров’ю та допомоги на оздоровлення, у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильською катастрофою.

В найкоротший термін кошти будуть перераховані в установи банків та зараховані на рахунки одержувачів.