До уваги громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 22 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році» встановлено розміри грошової допомоги для компенсації вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

для осіб, віднесених до категорії 1, - 7 300 гривень;

для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 22 200 гривень;

для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка іх замінює, - 14 500 гривень.

Урядом визначено розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та для дітей, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою. Зокрема, громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, та які перебувають на обліку в управління праці у 2019 році буде виплачуватися грошова компенсація у розмірі – 524 гривні замість санаторно-курортного лікування із розрахунку 35 відсотків одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні), чинного на 1 січня відповідного року.

За більш детальною інформацією можна звернутися до управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради за адресою: майдан Незалежності, 1, каб.112, та за телефоном 2-38-21.