• Офіційна інформація

Прес-реліз Кузнецовського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за тиждень, із 11.07.2016 року по 17.07.2016 року

За минулий тиждень до Кузнецовського відділу поліції надійшло 75заяв та повідомлень про злочини і пригоди. Із них:

- вчинення фізичного чи психологічного насильства в сім’ях – 10;

- тілесні ушкодження –5;

- пошкодження майна – 2;

- крадіжки – 2;

- випадки шахрайства – 3;

- втрата речей та документів – 1;

- порушення правил дорожнього руху – 2;

- добровільна здача зброї – 2;

- зникнення особи – 2;

- зловживання владою – 1;

- невиконання цивільно-правових зобов’язань – 1;

- злочини проти безпеки виробництва – 1;

- дорожньо-транспортні пригоди – 4, із них – 2 із травмуванням учасників ДТП;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, конфлікти у громадських місцях, розпиття спиртних напоїв у заборонених місцях, і т.п.) – 36;

- повідомлення про смерть (без ознак насильства) – 3.

Дещо детальніше про деякі з повідомлень:

16 липня 2016 року до Кузнецовського відділу поліції надійшло повідомлення місцевого мешканця про те, що в дворі свого будинку, він керуючи автомобілем, здійснив наїзд на 7-річну дівчинку, яка раптово вибігла з-поміж припаркованих з боку дороги автомобілів. Уникнути серйозного травмування дитини вдалося через малу  швидкість руху автомобіля.

Рано вранці 17 липня о 2016 року до відділення поліції надійшло повідомлення мешканки м.Вараш про те, що на  вулиці вона знайшла хлопчика віком близько 4-х  років, який гуляв без нагляду дорослих. Правоохоронцями встановлено, що дитина разом із батьком відпочивала у наметі на березі р.Стир. Прокинувшись раніше за тата, хлопчик вийшов на вулицю та заблукав.

Того ж дня до відділу поліції надійшло анонімне повідомлення  про те, що на даху одного з будинків по м-ну Перемоги розважається група підлітків.

Окрім цього, того ж вечора до відділення поліції надійшло повідомлення місцевого мешканця про те, що зник його 6-річний син. Правоохоронцями встановлено, що в той час, коли дитина разом із батьками знаходились в гостях вдома у знайомих по м-ну Перемоги, хлопчик  залишив приміщення квартири. Однак знайти дорогу назад не зумів, тому пішов до м-ну Будівельників, додому до своєї бабусі.

Отож, будьмо уважні до своїх дітей, і це дасть змогу уникнути прикрих випадків та неприємностей.

Також протягом тижня правоохоронцями на території міста виявлено наступні порушення адміністративного законодавства:

-         2 правопорушення, передбачені ст. 173 кодексу України про адміністративні правопорушення, -дрібне хуліганство;

-         6 - ст.173 П.2 КУпАП (вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису);

-         1 - ст. 184 КупАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей);

-         1 – за ст.185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця);

-         2 – за ст.187 КУпАП (порушення правил адміністративного нагляду).

Наталія Шило

Кузнецовський відділ поліції Головного управління