Відділ культури інформує

У зв’язку з відповідністю кваліфікаційним вимогам, згідно поданих документів,конкурсною комісією щодо добору кандидатів на посади закладів культури відділу культури  виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, визначено наступних кандидатів, які допущенні до участі в у 2-ому засіданні конкурсної комісії  (співбесіда,  публічна презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років):

Кандидати на посаду директора  Кузнецовської міської бібліотеки для дітей:

Денисюк Людмила Іванівна

Ткачук Світлана Миколаївна

Кандидати на посаду директора  Кузнецовської міської публічної бібліотеки:

Власова Сільвія Маноліївна

Коваль Тетяна Іларіонівна

Перепич Тетяна Вікторівна

Кандидати на посаду директора  Центру дозвілля:

Ковбасюк Микола Миколайович

Петрик Людмила Миколаївна

Умови праці, матеріально-технічна база та фінансова звітність за попередній бюджетний період Кузнецовської міської бібліотеки для дітей

Адреса : м.Кузнецовськ, м-н Перемоги, 23 (3 поверх )   т. 3-60-39
Бібліотека працює: з 9 до 17 години, перерва з13 до 14 години.
Вихідні дні: субота, неділя.
Санітарний день - останній четвер місяця.

- відділ обслуговування дітей 1-4 класів;
- відділ обслуговування дітей 5-9 класів (абонемент);
- відділ обслуговування  дітей 5-9 класів (читальний зал);
- відділ комплектування та обробки видань.

Адреса : м.Кузнецовськ, м-н Будівельників, 25/4 .   т. 3-43-59
Бібліотека працює: з 10 до 18 години, перерва з 13 до 14 години.
Вихідні дні: субота, неділя.
Санітарний день - остання п'ятниця місяця.

- відділ обслуговування дітей  по м-ну  Будівельників

До складу матеріально-технічної бази Кузнецовської міської бібліотеки для дітей входять основні засоби (приміщення бібліотеки, бібліотечні фонди, комп’ютерна техніка, меблі) в сумі 630 839,00 грн. та запаси ( господарські, канцелярські товари, бібліотечний інвентар) на суму 11 891,90 грн.

Умови праці, матеріально-технічна база та фінансова звітність за попередній бюджетний період Кузнецовської міської публічної бібліотеки

Центральний відділ обслуговування: м-н Перемоги, 23, тел.2-43-99

Час роботи: 11:00 - 19:00

Вихідний день: субота

Відділ обслуговування м-ну Будівельників:  м-н Будівельників, 25, тел. 2-24-20

Час роботи: 11:00 - 19:00 субота: 10:00 - 17:00

Вихідні дні: неділя, понеділок

Відділ обслуговування  юнацтва:  м-н Вараш, 41, тел.2-20-62

Час роботи: 10:00 - 18:00

Вихідні дні: субота, неділя

До складу матеріально-технічної бази Кузнецовської міської публічної бібліотеки складається з основних засобів (приміщень бібліотеки, бібліотечних фондів, комп’ютерної та оргтехніки, меблів) на суму 1 080 905,00 грн. та господарських і канцтоварів, бібліотечного інвентарю, комплектуючих до комп’ютерної техніки на суму 12 947,00 грн грн.

Умови праці, матеріально-технічна база та фінансова звітність за попередній бюджетний період центру дозвілля відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради

Адреса: м-н Будівельників, 2а , тел. 2-49-08

Центр дозвілля працює: з 8 до 21 години, перерва з 13 до 14 години.

Центр дозвілля є закладом культури та мистецтва, який працює у культурно-дозвіллєвій сфері. Діяльність центру спрямована на задоволення потреб у змістовному відпочинку жителів міста Кузнецовська.

До складу матеріально-технічної бази центру дозвілля відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради входять основні засоби (земельна ділянка, приміщення, комп’ютерна техніка, сценічні костюми, музична апаратура, музична інструменти і т.д.) на суму 1 076 385,00 грн. та запаси ( господарські, канцелярські товари, інвентар) на суму 19 532,90 грн.