З початку року на водоймах Рівненщини загинуло 9 людей

Лише настала літня пора, а разом з тим і розпочався сезон відпочинку населення на водоймах. Зважаючи на високу температуру повітря, люди масово вирушають на озера, річки, ставки. Та разом із відпочинком починають збільшувати сумну статистику загибелі на водних об’єктах. Так, з початку року кількість загиблих на Рівненщині сягає вже 9 осіб. Та не зважаючи на постійні застереження рятувальників, люди продовжують гинути на воді.

У зв’язку з цим, Вараський міський сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області закликає під час відпочинку біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки:

- не лишайте дітей без нагляду біля води;

- не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо Ви не впевнені у своїх силах;

- температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній перебувати небезпечно;

- плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3-5 хвилин;

- не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;

- відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;

- ніколи не пірнайте у воду в незнайомих місцях;

- не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу Вас.

Вараський міський сектор

Головного управління ДСНС