Увага! Прийом документів призупинено

У зв’язку із необхідністю приведення процедури щодо присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», якою затверджено Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, який набрав чинності 1 липня 2019 року, відповідно до листа Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради від 10.07.2019 вих.№01-14/422, відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вараської міської ради тимчасово припиняє прийом документів для отримання адміністративної послуги «Присвоєння та зміна адрес об’єктам нерухомого майна».

Прийом документів буде відновлено після актуалізації інформаційних карток із вищезазначеної адміністративної послуги.