До уваги жителів міста!

Вартість перевезення пасажирів по маршруту Собор – Залізнична станція (м. Кузнецовськ) становить 6,00 грн., для дітей віком від 7 до 18 років – 3,00 грн.

У зв'язку із зростанням складових тарифу на перевезення пасажирів, а саме відбулось подорожчання пального, мастильних матеріалів, запасних частин діючий тариф не забезпечував рентабельної роботи підприємства, що призвело до необхідності його перегляду.

На основі розрахунків тарифу рішенням виконавчого комітету від 05.08.2016 № 152 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 19.06.2014 № 116 «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом» були встановлені відповідні тарифи на перевезення пасажирів по маршруту Собор – Залізнична станція (м. Кузнецовськ).

Проїзд окремих категорій громадян, які згідно чинного законодавства України мають на це право, є безкоштовним.

Так як, відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Програми соціальної допомоги в місті Кузнецовськ на 2016 рік з перевізником укладено договір про відшкодування коштів за безкоштовний проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування, які мають на це право.