Важливо: розпочато заміну посвідчень

Відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», управлінням праці та соціального захисту населення Вараської міської ради розпочато заміну посвідчень:

- особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1;

- учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС категорії 2 та 3 з числа громадян, які приймали участь у ліквідації наслідків інших ядерних аварій та катастроф, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведення на них регламентних робіт;

Громадянам, віднесеним до цих категорій, необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення в каб.112 та подати заяву.

Для заміни посвідчень при собі мати:

1. копія паспорту;
  2. копія довідки МСЕК;
  3. матове фото 3х4 , що відповідає віку громадянина (громадянки);
  4. довідка про період реєстрації на забрудненій території
  5. копія посвідчення, що підлягає заміні.

Управління праці та соціального захисту населення заяви з переліченими документами та супровідним листом направляє Департаменту соціального захисту населення, який, відповідно, готує матеріали на засідання регіональної комісії.

Одночасно повідомляємо, що заміну посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян необхідно здійснити до 01.01.2020 року.