До уваги населення!

У зв’язку з поширеною у соціальних мережах інформацією щодо видачі новорічних подарунків, повідомляємо наступне.

Відповідно до Комплексної програми підтримки сім'ї, дітей та молоді міста Вараш на 2018-2020 роки, з міського бюджету Вараша у 2019 році виділено 60 тисяч гривень на закупівлю 600 новорічних подарунків для:

- дітей з інвалідністю (215 шт.);

- дітей з малозабезпечених та багатодітних родин (в тому числі, членів спілок «Сонечко» та «Сім'я» - 180 шт.);

- дітей - членів дитячих та молодіжних громадських організацій та дітей учасників АТО (205 шт.).

Відповідно до поданих списків, першочергово подарунками були забезпечені діти, члени спілок багатодітних родин «Сонечко» (37) та «Сім'я» (56). Решту подарунків (87) було видано багатодітним родинам, які звернулися до відділу у справах сімї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.

Відділ у справах сімї, молоді та спорту

виконавчого комітету Вараської міської ради