Гаряча лінія для боротьби з гральним бізнесом

Кабінет міністрів України відкрив гарячу лінію для боротьби з гральним бізнесом. Українців просять повідомляти про гральні зали, які відновили роботу після закриття.

Якщо ви стали свідками того, як деякі гральні зали поновили свою роботу - звертайтеся на урядову гарячу лінію за номером 1545, обравши категорію #5.

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні. Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.