• Офіційна інформація

Результати конкурсного відбору на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, повідомляє, що згідно наказу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради № 12 від 27.01.2020 «Про оголошення конкурсу на посаду вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру», 26.02.2020 року було проведено засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області.

Відповідно до рішення конкурсної комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради по проведенню конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області, протокол № 1 від 26.02.2020 року, за результатами вивчення поданих документів кандидата на конкурсну посаду, іспиту та проведеної співбесіди з кандидатом на зайняття вакантної посади вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру конкурсна комісія ухвалила:

1. Рекомендувати директору Вараського інклюзивно-ресурсного центру ШАБЛЕВСЬКІЙ Н.М. призначити на посаду вчителя-тифлопедагога Вараського інклюзивно-ресурсного центру, як таку, що перемогла у конкурсі ХОМУТОВСЬКУ Юлію Володимирівну.