Прес-реліз відділу поліції за тиждень, із 15.08.2016 року по 21.08.2016 року

За минулий тиждень до Варашського відділу поліції надійшло 79 заяв та повідомлень, із яких 18 кваліфіковано як кримінальні правопорушення.

Із них:

- вчинення фізичного чи психологічного насильства в сім’ях – 6;

- тілесні ушкодження – 11;

- пошкодження майна – 4;

- втрата речей та документів – 2;

- крадіжки – 7;

- шахрайства – 5;

- незаконне заволодіння транспортним засобом – 1;

- порушення Правил дорожнього руху – 4;

- дорожньо-транспортні пригоди (без потерпілих) – 4;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, конфлікти у громадських місцях, розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях, торгівля у невстановленому місці, т.п.) – 24.

Детальніше про деякі з них:

17 серпня 2016 року до відділу поліції надійшло повідомлення жителя м.Вараш, що невідомі особи, які представилися працівниками одного з відділень банку, шахрайським способом заволоділи його грошима в сумі дев’ять тисяч гривень. Як повідомив потерпілий, вказані гроші він перерахував грошовим переказом псевдобанкірам, так як вони переконали його, що це – обов’язкова умова для надання йому кредиту в сумі 20 тисяч грн.

20 серпня 2016 року до Варашського відділу поліції надійшла письмова заява місцевої мешканки, що близько 09.00 год. на території ринку в м. Вараш, невідома особа шляхом обману заволоділа її грошовими коштами в сумі півтори тисячі гривень. Як пояснила заявниця, на ринку незнайомий чоловік сказав, що підозрює її у привласненні загублених ним грошей та попросив показати гаманець. Незнайомець оглянув та нібито повернув її взяті купюри, але за кілька хвилин жінка виявила їх відстутність.

За кожним із фактів шахрайства відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

17 серпня 2016 року керуюча одного із магазинів м.Вараш повідомила, що напередодні з вітрини торгівельного залу магазину невстановлена жінка викрала парфуми вартістю одна тисяча двісті дев’яносто дев’ять грн. За фактом крадіжки відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 КК України (крадіжка).

21 серпня 2016 року працівники поліції під час перевірки документів у водія автомобіля марки "Аudi -100" виявили свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу з явними ознаками підробки. Автомобіль та підроблений документ вилучені. Відомості про подію внесені до ЄРДР за ст.358 КК України (підроблення документів).

Наталія Шило

Варашський відділ поліції ГУНП