Закінчується термін сплати податку на нерухоме майно та землю

Кузнецовське відділення Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що:

- 29 серпня 2016 року закінчується термін сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості;

- 29 серпня 2016 року закінчується термін сплати земельного податкуз громадян.

-Змінено рахунки для сплати ЄСВ:  у зв'язку  з реорганізацією  підвідомчих територіальних органів ГУ  ДФС у області  відповідно до постанови Кабінету Міністрів  України  від 04.11.2015р.№892  «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби» з 01 серпня 2016 року  відкрито нові рахунки за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів,  які підлягають розподілу  за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування»  в органах ДФС, де завершено процес реорганізації.

Ознайомитись з новими рахунками можна на суб-сайті ГУ ДФС у Рівненській області в розділі "Бюджетні рахунки", або за адресою посилання rv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki

За довідками звертатись в Кузнецовське відділення Сарненської ОДПІ по тел. 33328.