Поліцейські відбивали напад на адмінбудівлю

27 серпня близько 06 год. на спецлінію "102" надійшло повідомлення про те, що 30 невідомих осіб намагаються захопити приміщення Варашського відділу поліції.

В зв’язку з повідомленням був введений в дію план заходів по забезпеченню охорони та оборони адміністративного приміщення відділу, особовий склад зібрано за сигналом «Тривога».

Правоохоронці вжили необхідних заходів для недопущення проникнення правопорушників до адмінбудівлі. Особовий склад, що прибув до відділу, був забезпечений спецзасобами, засобами індивідуального захисту. Вхід до будівлі був перекритий поліцейськими, на вході та по периметру території відділу виставлені пости. Відбиття нападу і затримання злочинців було організовано належним чином.

В ході проведення вказаних заходів встановлено, що повідомлення про захоплення відділу поліції було навчальним і проводилось начальником Варашського ВП з метою відпрацювання порядку дій особового складу у нестандартних ситуаціях. Аналогічні позапланові навчання проводяться в усіх районах Рівненщини.

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області