Про призов громадян на строкову військову службу

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Військового комісара

28.08.2020

м. Вараш

Про призов громадян 1993-2002 років

народження жителів територіальної громади

міста обласного значення Вараш Вараської міської ради

на строкову військову службу у жовтні-грудні 2020 року

На підставі Закону України «Про військовий обов`язок та військову службу», Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», постанови Кабінету Міністрів України №352 від 21 березня 2002 року "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», директиви Генерального штабу Збройних Сил України Д-1 від 02 січня 2020 року «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, у 2020 році» та з метою повноцінного проведення призову громадян 1993-2002 років народження жителів територіальної громади міста обласного значення Вараш  Вараської міської ради у жовтні - грудні 2020 року на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань наказую:

1. Провести у жовтні – грудні 2020 року призов  громадян 1993-2002 років народження жителів м.Вараш та с.Заболоття на строкову військову службу.

З цією метою у серпні - вересні 2020 року організувати та провести підготовчі заходи, пов’язані з  призовом вищезазначених громадян на строкову військову службу.

2. Викликати на призовну дільницю Вараського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - МТЦК та СП) для вивчення та проходження медичного обстеження усіх громадяни, яким виповнилося та в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Призову на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповниться 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Громадянам, яким надійшла повістка для прибуття до призовної дільниці Вараського МТЦК та СП, прибути у визначений строк, зазначений в особистій повістці за адресою: м. Вараш, мікрорайон Перемоги, 23, з документами, що вказані в особистих повістках.

У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані прибути до призовної дільниці Вараського МТЦК та СП до 10 жовтня 2020 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи  призовного  віку,  які  підлягають  призову  на строкову  військову  службу  і  тимчасово перебувають  у м.Вараш та с.Заболоття,  зобов'язані  негайно  повернутися до місця свого постійного  проживання (реєстрації) та  з'явитися у відповідні районні(міські) військові комісаріати (Р(М)ТЦКтаСП) для проходження призовної комісії.

5. Керівникам підприємств, установ, організацій міста, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми  власності,   відкликати з відряджень призовників та забезпечення їх своєчасне прибуття   на призовну дільницю Вараського МТЦК та СП відповідно до розпоряджень військового комісара.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з`являються до призовної дільниці Вараського МТЦК та СП, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

7. Наказ довести до мешканців м.Вараш та с.Заболоття через засоби масових інформацій та керівників підприємств, установ, організацій міста, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми  власності.

8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Військовий комісар

Вараського міського територіального центру