До уваги підприємств, установ, організацій та підприємців Вараської міської громади!

З метою підтримки державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України», який опинився в важкому фінансовому стані в період реорганізації, що проводиться на вимогу державної медичної реформи, буде розглянуто питання щодо направлення коштів міського бюджету на виплату заробітної плати працівникам лікарні.

На виконання ст.78 Бюджетного кодексу України, додатковий фінансовий ресурс можна направити лише за умови перевиконання доходної частини загального фонду бюджету не менш, ніж на 5 відсотків.

Тож звертаємось до керівників усіх підприємств, установ, організацій та підприємців Вараської громади з проханням своєчасно та в повному обсязі розрахуватись по податках та зборах, а також погасити існуючу заборгованість по платежах в бюджет, що дозволить направити кошти з міського бюджету на виплату заробітної плати працівникам ДЗ «СМСЧ №3».

Міський голова Сергій Анощенко