Щодо заміни посвідчень особам категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради здійснює заміну посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1, відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Громадянам із вище вказаної категорії, які ще не встигли зробити заміну посвідчення, необхідно звернутися до управління праці та  соціального захисту населення в каб.112. Для заміни посвідчення при собі мати паспорт та посвідчення, що підлягає заміні.

Одночасно повідомляємо, що заміну посвідчень необхідно здійснити до 01.01.2021 року.